عکس های خاص عروسی با گلبرگ

عکاسی با گلبرگ

روز عروسی بسیار زیباست  باران با عشق و علاقه شما را برای شروع این زندگی همراهی میکند! برف با پرواز خود این روز را به شما تبریک میگوید.

اما اگر این برف و باران های عاشقانه از جنس گلبرگ های گل های زیبا باشند فضای تصاویر شما بسیار رمانتیک تر و رویایی تر خواهد بود.

پس با ما همراه باشید تا نکات مهمی که به شما کمک می کند تا با استفاده از گل برگ های عکس های عروسی خودتان را هرچه زیباتر کنید را با هم بررسی کنیم و شما را برای رسیدن به بهترین تصاویر کمک کنیم.

عکاسی با گلبرگ
عکاسی با گلبرگ

محل مناسب را انتخاب کنید

اگر به دنبال جای مناسب برای پرتاپ گلبرگ ها هستید در باغ و میان درختان بهترین مکان است.

نگران آلودگی محیط نباشید.گل برگ های طبیعی تجزیه پذیر بوده و به مراتب بی ضرر تر از برگ های مصنوعی می باشند.

رنگ مناسب گلبرگ ها را برگزینید

برای انتخاب رنگ گلبرگ ها فقط به زمینه لباسی خود توجه نکنید و به زمینه عکاسی و رنگ های موجود در محیط نیز توجه کنید.سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که در عین متمایز بودن از بقیه رنگ ها برای نمایان شدن بهتر در تصاویر ,همخوانی مطلوبی با رنگ های تصویر داشته باشند.

از گلبرگ های سبک تر و کوچکتر برای پرتاب استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

عکاسی با گلبرگ
عکاسی با گلبرگ

مهمانان خود را مدیریت کنید

اسامی کسانی که مسولیت پرتاب گل هارا دارند را به یاد داشته باشید. با استفاده از کیسه های مناسب مقدار کافی گلبرگ در اختیارشان قرار دهید.
مکان ایستادن هرکس را مشخص کنید.این کار کمک به سزایی برای گرفتن بهترین عکس به عکاس میکند.
سعی کنید صف به طوری باشد که عکاس بتواند تمامی اجزای تصویر را تحت نظر داشته باشد.صف های خیلی طولانی یا کوتاه توصیه نمی شود.

با عکاس خود مشورت کنید

با مشورت گرفتن از عکاس مراسم عروسی خود میتوانید جایگاه ها را مشخص کرده یا زمان پرتاب را متوجه شوید.در کل تعامل با تصویر بردار مراسم عروسی میتواند شمارا برای رسیدن به داشتن بهترین عکس های عروسی نزدیک تر کند.

عکاسی با گلبرگ
عکاسی با گلبرگ

خرید مقدار کافی گلبرگ

در نظر داشته باشید که ممکن است این پرتاب ها چندین بار تکرار شود برای داشتن بهترین نتیجه.پس نباید گلبرگ های شما به زودی تمام شود.پس همیشه چندین برابر مقدار نیاز گلبرگ تهیه کنید چون قطعا مصرف خواهد شد.

چشمان خود را باز نگه دارید

عکس العمل دفاعی بدن  زمانی که جسمی به سمت صورت ما می آید فرمان بستن چشم را صادر میکند.پس در نظر داشته باشید که گلبرگ های بیخطر بوده و نیازی به بستن چشمانتان نیست.رعایت این مورد به سرعت بخشیدن به کار عکاسی کمک به سزایی میکند.

عکاسی با گلبرگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *