5 سوالی که باید قبل از انتخاب آرایشگر عروس از وی بپرسید!

آرایشگر عروس

قبل از پایان مراسم عروسی,در طول روز و تا انتهای شب شما باید به عنوان عروسی زیبا بدرخشید.

پس آرایش عروس امری مهم است که باید به آن توجه کافی شود.آرایشی مناسب شماست که اولا در تمام طول روز و تا انتهای شب ثابت بماند,از طریق اشک ,تعریق و بوسه ها آسیبی نبیند و مهم تر از همه اینکه با صورت شما همخوانی داشته باشد و به هرچه زیبا تر کردن شما کمک کند.

با توجه به تعداد بالای آرایشگر های عروس   باید قبل از انتخاب  میکاپ آرتیست خود برای اطمینان از هرچه بهتر بودن میکاپ در این روز مهم سوالاتی را از وی بپرسید.

در اینجا ما 5 سوال مهمی را که شما باید از آرایشگر عروسی خود بپرسید را گردآوردی کردیم تا کمکی باشد به شما برای انتخاب بهترین میکاپ آرتیست عروس.

آرایشگر عروس
آرایشگر عروس

میتوانم نمونه کار های شما را ببینم؟

این کلید انتخاب بهترین میکاپ آرتیست است.هر آرایشگر سبک به خصوص خودش را دارد اما هنرمندی بهترین است که به تمامی سبک ها آشنایی داشته باشد.

پس شما با دیدن نمونه کار های میکاپ آرتیست میتوانید با سبک کاری وی آشنا شده و با کمی تجزیه تحلیل بهترین سبک کاری مناسب چهره خودتان را پیدا کنید.

آیا میتوانید به محل مراسم من بیایید؟

اگر آرایشگر شما بتواند همراه شما باشد برای رفع استرس های شما در رابطه با خراب شدن آرایش میتواند تاثیر به سزایی داشته باشد.البته این امر در ایران خیلی مرسوم نمی باشد و قطعا شامل هزینه هایی میشود.پس اگر نگرانی بابت هزینه ها ندارید و آرامش را میخواهید حتما از آرایگر خود دعوت کنید که در طول روز و تا انتهای شب همراهتان باشد.

آیا خدماتی را برای قبل از روز عروسی در نظر دارید؟

بعضی از آرایشگر ها یک یا دو روز قبل از عروسی را برای شکل دادن به ابرو ها انتخاب میکنند.زیرا این تغییرات در روز عروسی ممکن است باعث التهاب های پوستی و قرمزی شود که قطعا رضایت بخش نیست.بعضی از کار های روی مژه نیز میتواند در روز های قبل از عروسی انجام شود.

از چه مارک های لوازم آرایشی استفاده می کنید؟

میکاپ آرتیست ها معمولا مارک های مورد علاقه خود را دارند و با آن ها کار می کنند.

پس به یاد داشته باشید قبل از عروسی از مارک های مورد استفاده سوال کنید و از حساسیت داشتن یا نداشتن محصولات بر روی پوست خود مطلع شوید.

ممکن است برند لوازم آرایشی مورد نظر شما که همیشه از آن استفاده میکنید را برای روز عروسی نیز انتخاب کنید.پس قبل از روز عروسی با آرایشگر خود هماهنگ کنید.

آیا شما برنامه آرایشی آزمایشی را ارائه می کنید؟

اگر ظاهر و میکاپ شما در روز عروسی برایتان خیلی مهم است پیشنهاد ما به شما تست و آزمایش سبک های مختلف آرایش عروس بر روی صورتتان می باشد.این آزمایش ها و آرایش های تست گونه شما را یاری میکنند تا بهترین سبک آرایشی متناسب با تیپ چهره خود را پیدا کرده و آن را برگزینید تا در روز عروسی به معنای هرچه تمام تر بدرخشید.البته این امر مسلتزم پرداخت هزینه های اضافه می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *