5 سوال مهمی که باید در مورد کیک عقد خود بپرسید!

برای انتخاب بهترن کیک عقد یا عروسی فقط نباید به تزئینات و ظاهر کیک توجه کرد.در این مطلب از سایت عروسی من شما را با 5 سوال اساسی که در هنگام انتخاب و خرید کیک عروسی باید مد نظر داشته باشید آشنا می کنیم.

 

کیک عقد
کیک عقد

کیک با چه اندازی ای برای مهمانان من مناسب است؟

قطعا اندازه کیک عقد شما وابسته به تعداد مهمانان شما است.پس قبل از سفارش حتما از تعداد حدودی مهمانان خود آگاه شوید و با مسول خرید یا قناد هماهنگ کنید.

اگر تعداد مهمانان کمی دارید و کیک انتخابی شما طبقاتی یا دارای اندازه ای بزرگ تر از حد نیاز است میتوانید با قناد خود مشورت کنید تا قسمت های از کیک را به صورت دکوری برای شما طراحی کند و فقط قسمت هایی قابل مصرف باشد که متناسب با تعداد میهمانان شما است.

کیک عقد
کیک عقد

چه زمانی برای سفارش کیک مناسب است؟

بهتر است قبل از سفارش اصلب زمانی را برای تست کیفیت کیک قرار دهید.

پس بهترین زمان برای سفارش کیک زمانی است که از کیفیت و کار قناد مطمعن شده اید و مهم تر از همه تعداد نهایی مهمانانتان مشخص شده باشد.

آیا تمامی اجزای کیک خوراکی هستند؟

این بستگی به سلیقه و انتخاب نوع تزئینات شما دارد.پس اگر کیک های شلوغ را مد نظر دارید توجه کنید که بخش اعظمی از اجزای کیک اگرچه قابل خوردن میباشند ولی به هیچ وجه خوردن آنها توصیه نمی شود.پس همیشه حجم خالص کیک و قسمت های خوراکی را مد نظر داشته باشید تا برای شما مشکلاتی از قبیل متناسب نبودن میزان کیک با تعداد میهمان ها پیش نیاید.

آیا از مواد حساسیت زا در کیک استفاده شده است؟

موضوع مهمی که کمتر کسی به آن توجه میکنم بحث حساسیت زا بودن مواد بکار رفته در کیک و تزئینات آن میباشد.پس اگر دارای سابقه حساسیت هستید.یا در اقوام و خانواده فردی با سابقه حساسیت به مواد کیکی دارید.حتما با قناد در میان بگذارید تا از بروز هر مشکلی جلو گیری کنید.

مدت زمان ماندگاری کیک چه مقدار است؟

معمولا بخش بزرگی از کیک جشن عقد یا عروسی شما اضافه می آید.باید مدت زمان ماندگاری آن را مد نظر داشته باشید تا باعث از دست رفتن آن نشوید.میتوانید شرایط نگهداری و محدوده زمانی ماندگاری کیک را از قناد بپرسید.

کیک عقد

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *